20 Февруари 2026петък04:29 ч.

ДПС печели гласовете от чужбина

автор:Дума

visibility 835

ДПС печели убедително изборите в чужбина с 41.57% . „Продължаваме промяната“ остават на второ място с двойно по-малко гласове – 20,3 на сто. Данните са от обработени 78.9% от изборните протоколи зад граница. 

„Има такъв народ“ е с малко над 10 процента. ГЕРБ са с под 8 на сто, ДБ – 7,7 процента, близо 6 процента са за „Възраждане“, за БСП са гласували около 2,6% от българите зад граница.

До този момент ДПС печели над 70 хиляди гласа. При предните избори партията получи под 30 хиляди при пълна извадка.

Най-голям спад отбелязват "Има такъв народ" и "Демократична България“, които бяха първи и втори на предишните избори сред сънародниците ни в чужбина.

 

Парламентът изслушва енергийни шефове за авариите в АЕЦ "Козлодуй"

автор:Дума

visibility 865

/ брой: 34

Експерт: Само 20% от българите си позволяват истинско сирене

автор:Дума

visibility 850

/ брой: 34

Кристин Лагард напуска предсрочно ЕЦБ

автор:Дума

visibility 908

/ брой: 34

Румен Спецов: Няма риск страната да остане без горива

автор:Дума

visibility 983

/ брой: 34

Ватиканът отхвърли поканата на Тръмп

автор:Дума

visibility 943

/ брой: 34

Мерц изключи Германия да има ядрени оръжия

автор:Дума

visibility 800

/ брой: 34

Лондон арестува 1000 педофили месечно

автор:Дума

visibility 872

/ брой: 34

Морален компас за държавност

visibility 1061

/ брой: 34

Прощавай, Дяконе!

visibility 1184

/ брой: 34

Мълчанието на рамкирания светец

visibility 891

/ брой: 34

Барелеф на Димчо Михалевски на Маказа! Той го заслужава

visibility 791

/ брой: 34

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ