10 Юли 2026петък12:35 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Драгомир Драганов ще свири мача за Суперкупата

/ брой: 21

автор:Дума

visibility 9843

Драгомир Драганов бе определен за главен съдия на мача за Суперкупата на България между Ботев Пд и Лудогорец. Двубоят е утре от 18 ч. под тепетата. С него ще се даде старт на пролетния дял в българския футбол. За помощници на елитния ни рефер БФС назначи Христо Хаджийски и Светослав Стойчев, а за видеоповторенията ще отговарят Валентин Железов и Васимир Ел-Хатиб. Драганов свири последния мач между двата тима - на 19 декември, когато "орлите" се наложиха над "канарите" с 4:2.

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ