10 Юли 2026петък16:25 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Изпращаме Бай Ганьо тази вечер на Конниците

автор:Дума

visibility 1051

 Да си припомним времето, когато Бай Ганьо беше само измислен герой”. Така е формулирал поканата си към жителите и гостите на Велико Търново водачът на местната листа наБСП за БългарияЯвор Божанков.

 В 20 часа в сряда вечерта (на 7-и юли) на паметникаАсеневцище започнеизпращанетона легендарния герой далеч от управлението на България - да хапва торта Сахер далеч от нас.

 След това ще бъде прожектиран едноименният филм с участието на незабравимия Георги Калоянчев.

 Европейци сме ний, ама все не сме дотам”. Тази мисъл на Щастливеца е избрал за отправна точка Явор Божанков, който обещава интересни разговори преди прожекцията и стотици фенери, които ще полетят в небето след края наКино под звездите”.

 

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ