21 Февруари 2026събота02:44 ч.

Камен Тодоров: БСП ще донесе промяната в Хасково – моделът „ГЕРБ” се провали

Доказахме, че можем да печелим битки – и за цената на водата, и за такса „Битови отпадъци”, заяви водачът на една от най-младите листи в страната

автор:Дума

visibility 1295

„БСП ще донесе промяната в Хасково – моделът ГЕРБ, станал известен като „Кумгейт” се провали. Ние доказахме, че можем да печелим битки, отстоявайки интересите на жителите на общината ни. Показахме, че сме единствената алтернатива на ГЕРБ, чието управление превърна Хасково в един от най-бедните райони у нас”.

Това заяви водачът на листата с кандидати за общински съветници на „БСП за България” по време на поредица от активни срещи с хората в Хасково и малките населени места.

„От срещите си с хората разбрахме категорично, че обещанията на ГЕРБ са останали обещания”, заяви пред медиите водачът на листата на социалистите и припомни, че за разлика от тях БСП е показала, че като орозиция не само може да води битки, но и да ги печели – както битката за цената на водата, така и за такса „Битови отпадъци”.

„БСП работим за социалната община в Хасково – затова и предложенията ни за делегирани бюджети в малките населени места срещнаха пълна подкрепа от хората в Криво поле, в Стойково, село Подкрепа, село Въгларово, Николово през последните два дни”, заяви социалистът.

БСП даде сериозна заявка за промяна на Хасково с кандидатите си за общински съветници, като издигна една от най-младите листи в страната.

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 1206

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 1140

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 1045

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 1214

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 1152

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 1201

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 1241

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 1153

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 1181

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 1087

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ