10 Юли 2026петък11:40 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Мъск иска "нормален човек" начело на САЩ

/ брой: 93

автор:Дума

visibility 1882

Милиардерът Илон Мъск заяви, че би искал да види "нормален човек" като президент на САЩ. По време на интервю за канал CNBC той припомни старата американска поговорка, че страната е по-добре да се управлява от случайно избран в телефонния указател човек, вместо от завършилите Харвард.  

Предприемачът обясни, че би искал да види в един президент професионализъм и способност да изпълнява задълженията си на държавен глава. "Президентът всъщност е главният изпълнителен директор на държавата. Не е важно само дали споделя твоите възгледи, но и колко добре се справя с различни дела. Искам главният изпълнителен директор на Америка да бъде добър и ефективен", поясни Мъск.

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ