Лого ДУМА
ДУМИ МНОГО ДУМА Е ЕДНА

27 Май 2018 | Неделя
 
вход регистрирай се

Спорт

Програма на Първа лига

ХХI - XXVI кръг

Дума

14. Февруари 2018 , брой: 31   126   0



м. февруари
XXI кръг
    17.02, 13.00 ч.    Етър - Септември (по Диема)
    15.00 ч.    Верея - ЦСКА-Сф (по Диема спорт)
    17.30 ч.    Черно море - Берое (по Диема спорт)
    18.02, 12.30 ч.    Локо Пд - Пирин (по Диема спорт)
    * - при закрити врата
    15.00 ч.    Лудогорец - Славия (по Диема спорт)
    17.30 ч.    Левски - Ботев Пд  (по Диема спорт)
    19.02, 17.30 ч.    Витоша Б - Дунав (по Диема спорт)

XXII кръг
    23.02, 17.30 ч. ЦСКА-Сф - Черно море (по Диема спорт)
    24.02, 13.00 ч.    Дунав - Верея (по Диема спорт)
    15.00 ч.    Берое - Етър (по Диема спорт)
    17.30 ч. Септември - Левски (по Диема спорт)
    25.02, 15.00 ч. Пирин - Витоша Б (по Диема)
    17.30 ч.    Славия - Локо Пд (по Диема спорт)
    26.02, 17.30 ч.    Ботев Пд - Лудогорец (по Диема спорт)
XXIII кръг
    27.02, 15.00 ч.    Етър - Черно море (по Диема спорт)
    17.30 ч.    Дунав - ЦСКА-Сф    (по Диема спорт)
    28.02, 13.00 ч. Витоша Б - Славия (по Диема)
    15.00 ч.    Верея - Пирин (по Диема спорт)
    17.30 ч.    Левски - Берое (по Диема спорт)
М. Март
    1.03, 15.00 ч.    Лудогорец - Септември (по Диема спорт)
    17.30 ч. Локо Пд - Ботев Пд    (по Диема спорт)
XXIV кръг
    3.03, 17.30 ч.     ЦСКА-Сф - Етър    (по Диема спорт)
    4.03, 12.30 ч.    Пирин - Дунав    (по Диема спорт)
    15.00 ч.    Славия - Верея    (по Диема спорт)
    17.30 ч. Черно море - Левски (по Диема спорт)
    5.03, 13.00 ч.    Септември - Локо Пд (по Диема)
    15.00 ч.    Ботев Пд - Витоша Б    (по Диема спорт)
    17.30 ч.    Берое - Лудогорец (по Диема спорт)
XXV кръг
    9.03, 17.30 ч.    Дунав - Славия (по Диема спорт)
    10.03, 13.00 ч.     Верея - Ботев Пд (по Диема спорт)
    15.00 ч.    Пирин - ЦСКА-Сф    (по Диема спорт)
    17.30 ч.    Левски - Етър    (по Диема спорт)
    11.03, 15.00 ч.    Локо Пд - Берое    (по Диема спорт)
    17.30 ч.    Лудогорец - Черно море    (по Диема спорт)
    12.03, 17.30 ч. Витоша - Септември    (по Диема спорт)
XXVI кръг
    16.03, 17.30 ч. Септември - Верея    (по Диема спорт)
    17.03, 13.00 ч. Славия - Пирин    (по Диема)
    15.00 ч.    Берое - Витоша Б    (по Диема спорт)
    17.30 ч. Ботев Пд - Дунав    (по Диема спорт)
    18.03, 13.00 ч. ЦСКА Сф - Левски (по Диема спорт)
    16.00 ч. Черно море - Локо Пд (по Диема спорт)
    18.15 ч. Етър - Лудогорец (по Диема спорт)
   
* БФС си запазва правото на промени в програмата.
** След края на редовния сезон първите 6 тима ще играят отново за излъчване на шампиона, като резултатите се зачитат. Отборите от втората осмица ще играят в 2 групи по 4 и ще определят изпадащия и участниците в баражите за спасение, а 7-ият ще играе бараж за място в Лига Европа.
   

 

 

Апис
Всички права запазени "ДУМА"