Лого ДУМА
ДУМИ МНОГО ДУМА Е ЕДНА

21 Септември 2018 | Петък
 
вход регистрирай се

Спорт

Програма: Световно първенство

Дума

14. Юни 2018 , брой: 113   1033   0



Група А
14.06
Москва, "Лужники",
18.00: Русия - Саудитска Арабия
15.06
Екатеринбург, "Екатеринбург Арена"
15.00: Египет - Уругвай
19.06
Санкт Петербург, "Санкт Петербург"
21.00: Русия - Египет
20.06
Ростов, "Ростов Арена"
18.00: Уругвай - Саудитска Арабия
25.06
Самара, "Самара Арена"
17.00: Уругвай - Русия
Волгоград, "Волгоград Арена"
17.00: Саудитска Арабия - Египет

Група В
15.06
Санкт Петербург, "Санкт Петербург"
18.00: Мароко - Иран
Сочи, "Фищ"
15.06
21.00: Португалия - Испания
20.06
Москва, "Лужники"
15.00: Португалия - Мароко
20.06
Казан, "Казан Арена"
21.00: Иран - Испания
25.06
Саранск, "Мордовия Арена"
21.00: Иран - Португалия
Калининград, "Калининград Арена"
21.00 Испания - Мароко

Група С
16.06
Казан, "Казан Арена"
13.00: Франция - Австралия
Саранск, "Мордовия Арена"
19.00: Перу - Дания
21.06
Самара, "Самара Арена"
15.00: Дания - Австралия
Екатеринбург, "Екатеринбург Арена"
18.00: Франция - Перу
26.06
Москва, "Лужники"
17.00: Дания - Франция
Сочи, "Фищ"
17.00: Австралия - Перу

Група D
16.06
Москва, "Спартак"
16.00: Аржентина - Исландия
Калининград, "Калининград Арена"
22.00: Хърватия - Нигерия
21.06
Нижни Новгород, "Нижни Новгород"
21.00: Аржентина - Хърватия
22.06
Волгоград, "Волгоград Арена"
18.00: Нигерия - Исландия
26.06
Ростов, "Ростов Арена"
21.00: Исландия - Хърватия
Санкт Петербург, Санкт Петербург"
21.00: Нигерия - Аржентина

Група Е
17.06
Самара, "Самара Арена"
15.00: Коста Рика - Сърбия
Ростов, "Ростов Арена"
21.00: Бразилия - Швейцария
22.06
Санкт Петербург, "Санкт Петербург"
15.00: Бразилия - Коста Рика
Калининград, "Калининград Арена"
21.00: Сърбия - Швейцария
27.06
Москва, "Спартак"
21.00: Сърбия - Бразилия
Нижни Новгород, "Нижни Новгород"
21.00: Швейцария - Коста Рика

Група F
17.06
Москва, "Лужники"
18.00: Германия - Мексико
18.06
Нижни Новгород, "Нижни Новгород"
15.00: Швеция - Корея
23.06
Ростов, "Ростов Арена"
18.00: Корея - Мексико
Сочи, "Фищ"
21.00: Германия - Швеция
27.06
Казан, "Казан Арена"
17.00: Корея - Германия
Екатеринбург, "Екатеринбург Арена"
17.00: Мексико - Швеция

Група G
18.06
Сочи, "Фищ"
18.00: Белгия - Панама
Волгоград, "Волгоград Арена"
21.00: Тунис - Англия
23.06
Москва, "Спартак"
15.00: Белгия - Тунис
Нижни Новгород, "Нижни Новгород"
15.00: Англия - Панама
28.06
Калининград, "Калининград Арена"
21.00: Англия - Белгия
Саранск, "Мордовия Арена"
21.00: Панама - Тунис

Група Н
19.06
Саранск, "Мордовия Арена"
15.00: Колумбия - Япония
Москва, "Спартак"
18.00: Полша - Сенегал
24.06
Екатеринбург, "Екатеринбург Арена"
18.00: Япония - Сенегал
Казан, "Казан Арена"
21.00 Полша - Колумбия
28.06
Волгоград, "Волгоград Арена"
17.00: Япония - Полша
Самара, "Самара Арена"
17.00: Сенегал - Колумбия

1/8-финали

30.06
Казан, "Казан Арена"
17:00: (49) победител C - втори D
Сочи, "Фищ"
21.00 (50) победител A - втори B
1.07
Москва, "Лужники"
17.00: (51) победител B - втори A
Нижни Новгород, "Нижни Новгород"
21.00: (52) победител D - втори C
2.07
Самара, "Самара Арена"
17.00: (53) победител E - втори F
2.07
Ростов, "Ростов Арена"
21.00: (54) победител G - втори H
3.07
Санкт Петербург, "Санкт Петербург"
17.00: (55) победител F - втори E
Москва, "Спартак"
21.00 (56) победител H - Втори G

1/4-финали
6.07
Нижни Новгород, "Нижни Новгород"
17.00: (57) победител 49 - победител 50
Казан, "Казан Арена"
21.00: (58) победител 53 - победител 54
7.07
Самара, "Самара Арена"
17.00: (59)победител 55 - победител 56
Сочи, "Фищ"
21.00: (60) победител 51 - победител 52

1/2-финали
10.07
Санкт Петербург, "Санкт Петербург"
21.00: (61) победител 57 - победител 58
11.07
Москва, "Лужники"
21.00: (62) победител 59 - победител 60

Малък финал
14.07
Санкт Петербург, "Санкт Петербург"
17.00: (63) загубил 61 - загубил 62

Финал
15.07
Москва, Лужники"
18.00: (64) победител 61 - победител 62
 

 

 

Апис
Всички права запазени "ДУМА"