11 Юли 2026събота06:39 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Пещера ще бъде домакин на част от маршрута на международното автомобилно състезание за ретро автомобили Ypres to Istanbul Ihallenge 2022

автор:Дума

visibility 2447

На 30 юни, четвъртък, Пещера ще бъде домакин на част от маршрута на международното автомобилно състезание за ретро автомобили Ypres to Istanbul Ihallenge 2022, което се провежда от британската организация Rally The Globe.

Участниците в шоуто ще паркират своите автомобили на пл. "България" от 13:30 ч. до 16:30 ч.

Сред участващите превозни средства има четири автомобила Бентли от 20-те и 30-те години на ХХ век. Присъстващите ще видят още три автомобила Форд от 30-те години, три Порше от 60-те и 70-те години, както и много други уникални ретро автомобили.

Съорганизатор на атрактивното състезание е АСК "Пещера".

Над 72% от руснаците одобряват Путин

автор:Дума

visibility 2202

Снимка на деня - 10.07.2026 г.

автор:Дума

visibility 2222

Гърция намалява цените на горивата през лятото

автор:Дума

visibility 2138

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ