Рикардиньо най-вероятно ще играе с емблематичната фланелка с №9 в Левски. Такива постъпки е направил 21-годишният бразилец. В момента този номер е свободен. Ивелин Попов е с десетката.
Левски започна сезона с титулярна атака, в която фигурираха футболисти с фланелки с №17, 18 и 19. С №17 играе Велтон, който действа по лявото крило. По дясното е Роналдо, който е с №18, а в центъра до контузията бе Билал Бари с №19.
Рикардиньо се сбогува с Гремио и очаква да финализира трансфера си в Левски.
Документи бавят обявяването му като ново попълнение на "сините".
За последно деветката на "Герена" бе носена от юношата на клуба Стивън Петков през сезон 2000/01. Тогава Стивън бе на терена в общо 14 шампионатни двубоя, в които реализира 1 гол. Той участва и в 3 двубоя за купата, но без да се разпише. Сега Петков играе в лидера във Втора лига на Португалия Морейрензе.
С Рикардиньо бразилците в Левски стават четирима. Освен Уелтън и Роналдо на "Георги Аспарухов" е и левият бек Цунами.

