10 Юли 2026петък12:44 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Салах с най-бързия хеттрик в ШЛ

/ брой: 200

автор:Дума

visibility 1215

Ливърпул постигна гръмка победа със 7:1 над домакина Рейнджърс Глазгоу, а Мохамед Салах (76, 80 и 82) отбеляза най-бързия хеттрик в историята на Шампионската лига. На "Айброкс" египтянинът се разписа в рамките само на 6,12 мин. Успехът почти сигурно класира за елиминациите "червените", които имат 9 т. Пръв и с виза за 1/8-финалите е Наполи, който доминира над всички.

Участие в следващата фаза си осигуриха още Байерн М и изненадата Брюж.

"Този резултат определено промени настроението ни", каза мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп. В неделя тимът му посреща шампиона Манчестър Сити.

"Не е нужно да правим нещо различно от това, но най-добрият футболен отбор в света в момента идва на "Анфийлд". Не бива да отваряме големи усти. За нас тази победа, поради ред причини, беше невероятно важна. Да, 7:1 е странен резултат", допълни немецът.

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ