23 Юли 2026четвъртък02:11 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Септември под звездите: три музикални вечери в столицата

/ брой: 167

автор:Дума

visibility 6943

София ще посрещне есента с три вълнуващи концерта на открито, които ще съберат на една сцена обичани български музиканти. Празничното настроение на 10 септември е гарантирано - Ангел Заберски биг бенд ще зазвучи на живо, а легендарният Стунджи ще отпразнува своя рожден ден заедно с публиката.
Тя ще се срещне на 15 септември със Стенли - един от най-харизматичните изпълнители на българската рок сцена. Концертът обещава заряд и емоция с добре познатите хитове и нови песни.
Музикалната програма ще завърши на 18 септември с изключителна комбинация: Белослава, JP3 и Mr. Moon. Три различни имена, които ще преплетат соул, джаз и модерно електронно звучене в една магична вечер.
Всички събития са от 20 ч. на сцената на кино "Кабана" в София.

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ