28 Октомври 2025вторник06:36 ч.

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев пътува с правителствения самолет до Истанбул, за да вземе националите ни по волейбол

автор:Дума

visibility 2758

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев ще замине рано сутринта за Истанбул с правителствения самолет, за да прибере националния отбор по волейбол на България. Тимът ни се завръща у дома след историческото си представяне на Световното първенство във Филипините, където завоюва сребърните медали и се класира на второ място в света.

Националният ни отбор по волейбол записа едно от най-големите постижения в историята на българския спорт и ще бъде приветстван като истински шампион при завръщането си у дома.

Националите ни се очакват на родна земя след 10:15 часа на правителствения ВИП.

Спорната "такса водомер" ще отпадне

автор:Дума

visibility 893

/ брой: 200

Автомобилният транспорт формира 17% от БВП

автор:Дума

visibility 838

/ брой: 200

Магистрала "Хемус" става приоритет за властта

автор:Дума

visibility 910

/ брой: 200

Съдът на ЕС отмени формулата за сметките за парно

автор:Дума

visibility 934

/ брой: 200

Ирландия прави завой наляво с жена президент

автор:Дума

visibility 990

/ брой: 200

Кюрдската съпротива се изтегля от Турция

автор:Дума

visibility 908

/ брой: 200

Учениците в Кипър имат нужда от психолог

автор:Дума

visibility 891

/ брой: 200

Накратко

автор:Дума

visibility 896

/ брой: 200

За ментето и оригинала

автор:Дума

visibility 919

/ брой: 200

Добре дошли в миналото

автор:Дума

visibility 973

/ брой: 200

Когато системата защитава убийците, става съучастник

visibility 898

/ брой: 200

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ