20 Февруари 2026петък07:23 ч.

Няколко думи

Оставка на Терзиев!

/ брой: 27

автор:Александър Симов

visibility 5795

Досиетата "Епстийн" разтърсиха цял свят. В Европа заради споменаване на имена в тях изригна вълна от оставки.
България остана леко встрани от този шум, но при нас имаме спешна нужда от изчистване на властта от всички, които се появиха покрай досиетата "Петрохан". Столичният кмет Васил Терзиев сам си призна, че е спонсор на съмнителната организация на убитите, и то след като мълча два дни с надеждата, че фактът няма да изплува на бял свят. Тепърва ще се установява цялата истина за тази трагедия, но още отсега знаем - тези рейнджъри са не просто съмнителни, около тях има оправдани съмнения за политическа протекция, съмнително поведение и откровена педофилия. Точно на тези Терзиев е давал пари, а в мелодраматичния си статус обяви, че е "вярвал в тяхната кауза". След подобна тъпотия единственият изход, който да запази здравия разум на обществото, е подаването на оставка.
Милионерът Терзиев има право да е скъсал с реалността. Но кметът на София няма такъв лукс и затова той спешно трябва да освободи поста. Виждаме, че другите спонсори - шефът на "ВИП-секюрити", настоящ любимец на либералната преса, и Саша Безуханова мълчат. Това е въпрос на съвест. Кметът на София обаче вече няма никакво право да заема този пост. Досиетата "Петрохан" разкриват мрака на българската политика. 
Оставка!

Вицепремиер с арест за алкохол и дрога

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Обновлението в БСП ще бъде видимо

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Нашата цел е изграждането на истинска социална държава

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Доживотен затвор за експрезидента на Южна Корея

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 0

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 0

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 0

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 0

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ