20 Февруари 2026петък01:25 ч.

Христо Янев:

ЦСКА гони участие в Европа

/ брой: 16

автор:Дума

visibility 3309

Христо Янев обяви, че задачата на ЦСКА е участие в евротурнирите. Най-прекият път е през Купата на България. На 1/4-финалите "червените" посрещат "братовчедите" от ЦСКА 1948. Срещата е на 10 февруари от 18 ч. на Националния стадион. Победителят в турнира отива в Лига Европа. Преди пролетния дял на първенството ЦСКА е на пета позиция с 31 т. Според новия регламент първите 4 тима играят в шампионски плейоф, а следващите 4 - за Лигата на конференциите.
Янев говори на прибиране от лагера в Анталия, където в контролите отборът му записа по една победа и равенство и две загуби.
"Петото място никога не е добро за ЦСКА. На база онова, което имаше като старт на сезона, е по-добре от това, което заварихме. Нашата цел е да се изкачваме в класирането, за да може отборът да играе в евротурнирите. Това е задачата, която всички в клуба имаме. Трябва да работим в тази посока.
Физически се подготвихме добре, изиграхме и добри мачове. Всичко беше, както го планирахме. Във всеки отбор има възможност футболист да си тръгне по всяко време.
В момента разполагам с добра група от футболисти и съм се концентрирал какво трябва да правя с тях. Хвърляме по един поглед и върху противниците. Гледаме онова, което вършим като работа", заяви Янев.

Парламентът изслушва енергийни шефове за авариите в АЕЦ "Козлодуй"

автор:Дума

visibility 865

/ брой: 34

Експерт: Само 20% от българите си позволяват истинско сирене

автор:Дума

visibility 850

/ брой: 34

Кристин Лагард напуска предсрочно ЕЦБ

автор:Дума

visibility 908

/ брой: 34

Румен Спецов: Няма риск страната да остане без горива

автор:Дума

visibility 983

/ брой: 34

Ватиканът отхвърли поканата на Тръмп

автор:Дума

visibility 943

/ брой: 34

Мерц изключи Германия да има ядрени оръжия

автор:Дума

visibility 800

/ брой: 34

Лондон арестува 1000 педофили месечно

автор:Дума

visibility 872

/ брой: 34

Морален компас за държавност

visibility 1061

/ брой: 34

Прощавай, Дяконе!

visibility 1184

/ брой: 34

Мълчанието на рамкирания светец

visibility 891

/ брой: 34

Барелеф на Димчо Михалевски на Маказа! Той го заслужава

visibility 791

/ брой: 34

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ