12 Юни 2025четвъртък11:41 ч.

Конвергентният доклад е обективен, смята доц. Наталия Киселова

/ брой: 102

автор:Дума

visibility 5700

"Конвергентният доклад е обективен. Комисарите, с които разговарях, казаха, че очакват държавата, в лицето на правителството, да продължи да работи", заяви председателят на НС доц. Наталия Киселова в Казанлък. Тя каза още, че както в НС, така и в другите държавни органи, ще се свършат онези дейности, които са необходими, за да има плавен преход.
По думите на доц. Киселова в момента, в който стана ясно, че България очаква положителен доклад, всички прекалено много са се разбързали - едни били прекалено ентусиазирани, други казали, че не е успех. Мисля, че истината е по средата, отбеляза Киселова. 
Вчера в София и много градове в страната се проведоха многолюдни митинги в подкрепа на българския лев и против въвеждането на еврото, организирани от "Възраждане". Част от протестиращите в столицата опитаха да се отклонят от маршрута на шествието и да достигнат до сградата на представителството на ЕК, но кордон от полицаи и паркирани полицейски бусове ги спряха.

Австрия потресена от трагедията в Грац

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 105

Електропроводите палят пожарите в Гърция

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 105

Горещините стават норма за планетата ни

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 105

Накратко

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 105

Издънката

автор:Александър Симов

visibility 0

/ брой: 105

Не на продажбата на БДЖ!

автор:Чавдар Найденов

visibility 1

/ брой: 105

Време за приобщаване

visibility 1

/ брой: 105

Медиите клеветят Диляна Гайтанджиева

автор:Дума

visibility 2

/ брой: 105

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ