15 Ноември 2025събота20:51 ч.

В Скопие почетоха Дрангов за 2 юни

/ брой: 98

автор:Дума

visibility 8462

Български дипломати, служители и представители на българската общност в РС Македония поднесоха цветя на гроба на полковник Борис Дрангов в Скопие по повод 2 юни. Посланикът ни Желязко Радуков припомни последните думи на Дрангов: „Колко много исках още да служа на България”. "Наше дело е да служим вместо него. Дано бъдем на висотата на неговия пример", каза дипломатът.
Междувременно премиерът на РСМ Християн Мицкоски определи като историческа несправедливост вписването на българите в Конституцията на РСМ и обвини България в опит за създаване на "нова, изкуствена, сегашна македонска нация, която почива върху корените на българската нация". Пред местни медии той добави, че София е останала "сляп заложник на живковизма“.

Кабинетът одобри бюджета за 2026 г.

автор:Дума

visibility 13243

/ брой: 214

Тежките ремонти на магистралите приключват

автор:Дума

visibility 11633

/ брой: 214

България с най-голям спад на производството

автор:Дума

visibility 11233

/ брой: 214

Не се презапасявайте с гориво

автор:Дума

visibility 10765

/ брой: 214

Планираният бюджет на ЕС е най-големият

автор:Дума

visibility 11616

/ брой: 214

Безредици в мигрантски център до България

автор:Дума

visibility 12787

/ брой: 214

Киев удари със своя далекобойна ракета

автор:Дума

visibility 11703

/ брой: 214

Накратко

автор:Дума

visibility 9660

/ брой: 214

Град като паркинг

автор:Александър Симов

visibility 8481

/ брой: 214

У нас все парите са важни

автор:Таня Глухчева

visibility 11928

/ брой: 214

Има правен вакуум за сградната инсталация при парното

visibility 12397

/ брой: 214

Казахстан - пример за традиция и отвореност към света

автор:Дума

visibility 10832

/ брой: 214

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ