13 Октомври 2025понеделник21:11 ч.

Атанас Зафиров:

Обединени ще се борим за справедливост и солидарност

Да гласуваме, за да върнем заедно държавата на хората, призова председателят на "БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА"

/ брой: 204

автор:Дума

visibility 51282

"На тези избори излизаме заедно всички онези, които се разделихме в трудните години на прехода, всеки отстояващ неговата истина. Сблъскахме се с простата истина, че само обединени може да се борим за справедливост и солидарност в общество, в което властват пазарът и парите". Това заявява в обръщение към българските граждани председателят на коалиция "БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА" Атанас Зафиров.
"Огромната част от гражданите очакват най-после да се сложи край на изборния маратон, а скептиците отсега пресмятат кога ще бъдат следващите избори. Сега е моментът политиците да се вслушат в гласа на избирателите, които искат законност и сигурност, справедливо разпределение на националното богатство, равни условия за живот, подкрепа за  производителите, спиране на войнстващата реторика и усилия за постигане на мир в Европа", се казва в обръщението.
За да бъде съставено успешно правителство, национално по характер и пробългарско, то трябва да изпълнява тази кратка, но задължаваща програма, убеден е Зафиров. "БСП и обединената левица ще поставим тези ясни условия за получаването на нашата подкрепа. Ултиматуми няма да приемаме. Времето им свърши. Десните партии няма да получат подкрепата на хората, за да управляват както те си знаят!", категоричен е председателят на коалицията.
"Загубихме много време във взаимни обвинения. Сега сме решени да сложим край на отстъплението от левите идеи и да се противопоставим на растящата несправедливост, беззаконието и разрухата на държавата, така както неведнъж сме го правили в трудни за нас и България моменти", подчертава той.
Нужна ни е вашата подкрепа, за да върнем заедно държавата на хората, призовава Зафиров.

Шефът на БНБ настоя за промяна във фискалната политика

автор:Дума

visibility 1010

/ брой: 190

Работодатели и синдикати се скараха за данъците

автор:Дума

visibility 1188

/ брой: 190

Всички бързи влакове у нас вече са с нови локомотиви

автор:Дума

visibility 967

/ брой: 190

Купувачи от България вдигат цените на имотите в Гърция

автор:Дума

visibility 1256

/ брой: 190

Започва изпълнението на мирния план за Газа

автор:Дума

visibility 1238

/ брой: 190

Мицкоски съзря у нас "македонски народ"

автор:Дума

visibility 1137

/ брой: 190

ЕС с нова система за граничен контрол

автор:Дума

visibility 1287

/ брой: 190

Косово най-после е с работещ парламент

автор:Дума

visibility 1316

/ брой: 190

Гавра с Нобел

автор:Таня Глухчева

visibility 1236

/ брой: 190

Ароматът на пълно фиаско

автор:Евгений Белий

visibility 1259

/ брой: 190

Има ли край лявата безнадеждност?

автор:Иво Атанасов

visibility 1337

/ брой: 190

Сериалът "На всеки километър" е гледан от 400 млн. зрители

автор:Дума

visibility 1435

/ брой: 190

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ