05 Юни 2025четвъртък06:08 ч.

Ученици от 54-то СУ посетиха Народното събрание по покана на Нина Димитрова

автор:Дума

visibility 2948

Народният представител от ПГ на „БСП – ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА“ Нина Димитрова посрещна ученици от 6 – ти клас в 54-то СУ „Свети Иван Рилски“ в столичния квартал Надежда в сградата на Народното събрание.

По нейна покана децата посетиха българския парламент, видяха конферентна зала, пленарна зала, както и изложба, посветена на жените в българското изкуство.  

Освен да проследят провеждането на пленарно заседание, младежите се срещнаха и с председателя на парламента Наталия Киселова. По време на разговора бяха обсъдени устройството на държавата ни, дейността на Народното събрание, законодателния процес, както и приоритетите в програмата му.

Нина Димитрова запозна децата с работата на народните представители, както и с позицията на левицата по актуални теми. Тя ги поздрави с предстоящия Ден на детето и им пожела винаги да пазят детското в себе си. 

Лагерът на Тръмп осъди ударите срещу Русия

автор:Дума

visibility 654

/ брой: 99

Вилдерс напуска властта заради миграцията

автор:Дума

visibility 614

/ брой: 99

"Грийнпийс" се подигра с с френския президент

автор:Дума

visibility 577

/ брой: 99

Накратко

автор:Дума

visibility 579

/ брой: 99

Това ли е Европа?

автор:Юри Михалков

visibility 615

/ брой: 99

Напук на политиците

visibility 608

/ брой: 99

Кога, къде, колко

автор:Дума

visibility 683

/ брой: 99

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ