18 Юни 2025сряда11:55 ч.

Драгомир Стойнев: Перки в Черно море няма да има, докато БСП-ОЛ е в управлението

автор:Дума

visibility 3757

"Перки в Черно море няма да има, докато БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА е в управлението." Това заяви председателят на парламентарната група на БСП-ОЛ Драгомир Стойнев от трибуната на Народното събрание.

Той обясни, че докато няма закон за офшорния вятър, нищо не може да се построи. „Възраждане“ използват парламентарната трибуна най-вече да плашат хората, това е избраната от тях тактика – да лъжат и да всяват хаос, но самите граждани вече я разбират“, посочи Стойнев.

Социалистът припомни, че благодарение на усилията на левицата цената на електроенергия за домакинствата няма да се покачва, а Пътната карта за климатична неутралност е загубила почти изцяло силата си. „Осигурена е и специална квота за ТЕЦ „Марица-изток 2“, за да могат миньорите да работят спокойно. Всичко, което поискахме и спряхме от предишното управление, което щеше да предизвика хаос, вече е факт, благодарение на нашите усилия. Миньорите, гражданите и домакинствата го виждат“, каза още Драгомир Стойнев.

Тръмп напусна по-рано срещата на Г-7

автор:Дума

visibility 31

/ брой: 109

14 загинали от руски обстрел на Киев

автор:Дума

visibility 28

/ брой: 109

Лондон взе на мушка педофилските банди

автор:Дума

visibility 35

/ брой: 109

Накратко

автор:Дума

visibility 25

/ брой: 109

Гнилата система

автор:Александър Симов

visibility 24

/ брой: 109

За един донос, наречен сигнал

автор:Зорница Илиева

visibility 15

/ брой: 109

Концептуална грешка

visibility 16

/ брой: 109

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ