17 Октомври 2025петък22:05 ч.

Монтела се извини на българските фенове

/ брой: 190

автор:Валентин Йорданов

visibility 4956

Селекционерът на Турция Винченцо Монтела се извини на българските фенове след гръмката победа с 6:1 на "Васил Левски". Италианският наставник сподели, че радостта на неговите футболисти след шестия гол е била прекалена, но за тях е било важно да изравнят головата си разлика с Грузия.
"Преди началото на второто полувреме направихме някои корекции в съблекалнята. След това бързо отбелязахме головете. След попадението за 6:1 се зарадвахме малко прекалено. Искам да кажа на българските фенове: "Извинете ни". За нас беше много важно да отбележим шест гола. Благодарение на този мач изравнихме головата разлика с Грузия", каза бившият нападател, известен като Самолетчето, след мача.

Променете Конституцията

автор:Дума

visibility 714

/ брой: 194

Москва: Подготвя се саботаж срещу „Турски поток“

автор:Дума

visibility 746

/ брой: 194

Тръмп разреши операции на ЦРУ във Венецуела

автор:Дума

visibility 805

/ брой: 194

Накратко

автор:Дума

visibility 664

/ брой: 194

Само традиция ли

автор:Евгени Гаврилов

visibility 738

/ брой: 194

Вместо „манджа“ само „подправки“

автор:Юрий Борисов

visibility 686

/ брой: 194

Родолюбци в спорта

visibility 688

/ брой: 194

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ