16 Август 2025събота07:40 ч.

Атанас Зафиров проведе среща с актива на БСП в Плевен

автор:Дума

visibility 9401

Вицепремиерът и председател на НС на БСП Атанас Зафиров проведе среща по актуални политически въпроси с актива на партията в област Плевен. Беше коментирано влизането на България в Еврозоната, множество актуални обществено-политически теми, както и развитието на Северозапада и конкретно – региона на Плевен.

Участие в срещата взеха зам.-министърът на земеделието и храните Стефан Бурджев и народният представител Илиян Йончев. И тримата получиха подкрепата и одобрението на актива на БСП от област Плевен за тяхната работа и решенията, които вземат на национално ниво. Членовете на Областния съвет на БСП изразиха увереност, че правителството ще изпълни програмата си за увеличаване на жизнения стандарт на хората в цялата страна и ще продължи реформите във важните обществени сектори.

Преди срещата Зафиров коментира пред местните медии въпроси от национален и регионален характер.

„Този протест се опитва да преформатира политическото пространство и от протест срещу влизането в Еврозоната започва да се превръща – или поне се прави опит политически да се превърне – в протест срещу управлението, което видимо не дава резултат, защото сме свидетели, че той има затихващ характер“, заяви вицепремиерът.

Показаха за първи път българската монета от 1 евро

автор:Дума

visibility 3045

/ брой: 151

Несъбраните пари в бюджета могат да стигнат 8 млрд. лв.

автор:Дума

visibility 3066

/ брой: 151

Икономиката с ръст от 3.1%

автор:Дума

visibility 2977

/ брой: 151

Тръмп и Путин със среща на четири очи

автор:Дума

visibility 2940

/ брой: 151

Съединените щати спират чуждестранните помощи

автор:Дума

visibility 3030

/ брой: 151

Светът остава разделен за пластмасата

автор:Дума

visibility 3529

/ брой: 151

Накратко

автор:Дума

visibility 3111

/ брой: 151

Геополитическо воайорство

автор:Александър Симов

visibility 3256

/ брой: 151

Вода газим, жадни ходим

visibility 3324

/ брой: 151

Срещите Москва - Вашингтон - со кротце и с повече кьотек

visibility 3074

/ брой: 151

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ