16 Декември 2025вторник19:02 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ за 2026 година. Можете да се абонирате в: „Български пощи“ АД до 15 декември 2025 г., „Доби прес“ ЕООД до 28 декември 2025 г., в редакцията на вестника до 20 декември 2025 г. Каталожен номер 6. Цени: 12 месеца - 149 € / 291,42 лв., 6 месеца - 75 € / 146,69 лв., 3 месеца - 40 € / 78,23 лв., 1 месец - 14 € / 27,38 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ за 2026 година. Можете да се абонирате в: „Български пощи“ АД до 15 декември 2025 г., „Доби прес“ ЕООД до 28 декември 2025 г., в редакцията на вестника до 20 декември 2025 г. Каталожен номер 6. Цени: 12 месеца - 149 € / 291,42 лв., 6 месеца - 75 € / 146,69 лв., 3 месеца - 40 € / 78,23 лв., 1 месец - 14 € / 27,38 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Снимка cska.bg

ЦСКА чака нови играчи

Синът на Вальо Илиев подписа с "червените"

/ брой: 112

автор:Дума

visibility 3315

ЦСКА чака още нови играчи. Треньорът Душан Керкез обяви, че въпросните футболисти ще се присъединят към отбора по време на лагера в Словения следващите 12 дни. Спецът не разкри имена. Засега новите са само Теодор Иванов и Мартин Сораков, като вторият ще играе в дубъла. В Словения ЦСКА ще има контроли с Шкендия (сряда), Кривбас (събота), Хайдук (30 юни) и Олимпия Любляна (2 юли). 
"Работим по селекцията постоянно. Надявам се, че в Словения ще дойдат нови футболисти. Очаквам всичко да мине по план. Много от качествените футболисти не гледат като първа опция на България. Особено за отбор, който не играе в Европа. Стъпка по стъпка ще направим отбор, който всички очакват.
Винаги гледам ден за ден, седмица за седмица. Първо да направим отборен дух с наличните футболисти, а новите да влизат бързо в колектива. След това ще гледаме мач за мач и седмица по седмица къде сме.
Искам да сме на върха. Не може да има генерална промяна за месец или година. Когато искаме да направим нещо голямо, трябва да сме реалисти.
Виждам много амбициозни хора. Работи се ЦСКА да върви напред и да си върне старата слава. За мен е най-важен отборният дух. Когато сме на терена, феновете да казват: Това е ЦСКА. Отборът никога да не се срами. Да гледам феновете в очите. Не съм магьосник, вярвам във всички, че ще направим голям отбор", обяви на заминаване Керкез.
Босненецът похвали и най-новия футболист Теодор Иванов. Централният защитник пристигна от "братовчедите" - ЦСКА 1948. Това е първи подобен трансфер между двата клуба. Иванов е син на бившия капитан на ЦСКА Валентин Илиев и внук на покойния Илия Вълов.
"Да пожелаем на Теодор "Добре дошъл в ЦСКА!" Това е добър трансфер, потенциален национал. Има голям потенциал и може да ни помогне", допълни Керкез. По данни на специализирания сайт "transfermarkt.com" сумата по трансфера е 500 000 евро.
Единственият отсъстващ за лагера е Аарон Исека, който си извади рамото на една от последните тренировки. В групата е и Джеймс Ето'о. Полузащитникът е с разтежение и ще се възстановява в продължение на десетина дни, но въпреки това “червените” предпочитат да пътува с отбора за Словения.

С 20% по-високи кредити са изтеглили българите

автор:Дума

visibility 494

/ брой: 236

Инфлацията у нас се забавя и през ноември

автор:Дума

visibility 558

/ брой: 236

Плащаме парно за ноември по сметките от миналата година

автор:Дума

visibility 558

/ брой: 236

Газът поевтинява през януари 2026 г.

автор:Дума

visibility 551

/ брой: 236

Приключиха преговорите между Украйна и САЩ

автор:Дума

visibility 592

/ брой: 236

Гърция обяви обща стачка срещу бюджета

автор:Дума

visibility 652

/ брой: 236

Чили пое завой към крайнодясното

автор:Дума

visibility 474

/ брой: 236

Накратко

автор:Дума

visibility 623

/ брой: 236

БСП в окото на бурята

автор:Александър Симов

visibility 581

/ брой: 236

Имотна мания

автор:Барбара Пейчинова

visibility 598

/ брой: 236

Къде грешат левите?

автор:Таня Глухчева

visibility 577

/ брой: 236

Възходът на цената на живия труд

автор:Гарабед Минасян

visibility 547

/ брой: 236

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ