23 Юли 2025сряда13:20 ч.

Снимка БТА

Немец с шеста световна титла в открити води

/ брой: 130

автор:Дума

visibility 1297

Флориан Велброк спечели злато в 10-километрово плуване в открити води за мъже на Световното първенство по водни спортове в Сингапур. 27-годишният германец финишира за 1:59:55,50 ч., като изпревари Грегорио Палтриниери (Ит)с 3,70 сек. С бронз се окичи Кайл Лий (Авл). Официалната температура на водата беше 30,4 градуса по Целзий.
Състезанието на 10 км за жени бе отлагано на два пъти заради лошите показатели на водата на плажа Палаван.
На Олимпиадата в Париж 2024 организаторите се сблъскаха със същия проблем в река Сена. Тогава лошото качество на водата предизвика дебати и забавяния, а плувци се оплакваха от здравословни проблеми след състезанията.

Замразяват цените до края на 2026 г.

автор:Дума

visibility 218

/ брой: 134

България с най-нисък дълг спрямо БВП в ЕС

автор:Дума

visibility 223

/ брой: 134

Телефонни измамници искат пари от името на БНБ

автор:Дума

visibility 231

/ брой: 134

В Гърция: Строг контрол върху таксите за банкомати

автор:Дума

visibility 225

/ брой: 134

Мицкоски предлага пет потребителски кошници

автор:Дума

visibility 226

/ брой: 134

28 страни осъдиха Израел за избиванията в Газа

автор:Дума

visibility 224

/ брой: 134

Накратко

автор:Дума

visibility 210

/ брой: 134

Истинската заплаха

автор:Александър Симов

visibility 223

/ брой: 134

Когато камбаните замлъкнат

автор:Камелия Базова

visibility 215

/ брой: 134

Ботев и Вапцаров

visibility 223

/ брой: 134

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ