03 Ноември 2025понеделник11:45 ч.

ФИФА спря трансферите на Ботев Пд и Берое

/ брой: 201

автор:Дума

visibility 3339

ФИФА пак забрани на Ботев Пд и Берое да извършват сделки с футболисти. Става въпрос за следващите три трансферни периода. Санкциите са заради дължими суми към бивши футболисти.
"Канарите" имат да дават 240 000 евро. От тях 180 000 евро за трансфера на Абдулайе Траоре от руския Виста през октомври 2022 г. Останалите пари са за лихви и разноски. От ръководството на пловдивския клуб хвърлиха вината за наказанието върху предишния собственик Антон Зингаревич и неговия екип, тъй като този непогасен разход не е бил отразен в счетоводния баланс от предходния Съвет на директорите.
"Това е разход, който не е предвиден в бюджета на настоящото ръководство и ще бъде предмет на съдебни дела срещу виновните лица - Александър Ослан, Слави Микински, Антон Зингаревич и Алексей Киричек. Делата ще продължат вероятно с години, но до зимния трансферен прозорец клубът трябва да погаси тези задължения, в противен случай няма да може да картотекира нови футболисти. Всеки ден пред нас излизат нови подводни камъни, наследени от предишното управление. Всеки ден се борим с техните творения, дългове и безотговорност", обявиха от "Коматево".
За заралии това е поредното наказание от началото на годината. Винаги до момента старозагорци са успявали да се разплатят и в резултат ФИФА е отменяла наказанието. Очаква се сега да се случи същото до края на годината, за да може Берое да продава или привлича играчи през зимния трансферен прозорец.

Данък "Дивидент" става 10 на сто

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

Заплатите ще са с ръст над инфлацията

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

Велиана Христова бе удостоена със специална награда на БАН

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

Близки на жертви на катастрофи протестираха

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

Рязко поскъпват зеленчуци в сезона на туршиите

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

Падат приходите на "Български пощи"

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

"Револют" спира да работи с левове от 17 декември

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

„Евронюз“: Страните от ЕС ще плащат заемите на Киев

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

В РСМ освиркаха Величкович - пяла с българския флаг

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

Гърците все повече търсят стоки втора употреба

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

Накратко

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 205

Смисълът от властта

автор:Александър Симов

visibility 0

/ брой: 205

Венецуелският пъзел на Путин

автор:Юри Михалков

visibility 0

/ брой: 205

Будителството - жива сила

visibility 0

/ брой: 205

Не говорим за "Лукойл", а за "Нефтохим Бургас"!

visibility 0

/ брой: 205

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ