30 Октомври 2025четвъртък22:05 ч.

45% от чиновниците у нас обядват за над 10 лв.

/ брой: 197

автор:Дума

visibility 18901

Изследване на Food Barometer 2025 показва, че 45% от служителите в България отделят повече от 10 лв. за обяд. Това означава, че на седмица харчат повече от 50 лв. за обяд. В допълнение 40% от служителите биха обядвали с ваучери всеки ден, без да надвишават месечния си лимит, ако се увеличи стойността им. 
Растящите разходи карат все повече служители изцяло да прескачат обяда, което намалява продуктивността и увеличава стреса. Business Insider съобщава, че пропускането на обяда може да навреди на психическото, физическото и социалното здраве на работещите.
Данните показват, че изгладнелите служители са лоши за бизнеса. 43% се нуждаят от повече време, за да изпълнят задачите си, 38% споделят, че са по-резки с колегите, а 25% избягват да общуват с тях.

С чувство на дълг и отговорност

автор:Дума

visibility 830

/ брой: 203

Идва криза с боклука в „Изгрев“, „Слатина“ и „Подуяне“

автор:Дума

visibility 683

/ брой: 203

Близо 40% от българите са за прогресивно данъчно облагане

автор:Дума

visibility 823

/ брой: 203

Ресторантьори очакват хаос в новогодишната нощ заради еврото

автор:Дума

visibility 772

/ брой: 203

Етнически размирици в Словения и Черна гора

автор:Дума

visibility 768

/ брой: 203

Радев: ЕС да разчита на саудитски газ

автор:Дума

visibility 857

/ брой: 203

Бесарабските българи празнуват в Тараклия

автор:Дума

visibility 785

/ брой: 203

Накратко

автор:Дума

visibility 801

/ брой: 203

Вечно виновните комунисти

автор:Александър Симов

visibility 786

/ брой: 203

Голямо "Ако" в схемата

visibility 754

/ брой: 203

Пренареждане на глобалните отношения

автор:Искра Баева

visibility 826

/ брой: 203

Не сме предали Киселова, а спряхме нова криза

автор:Александър Симов

visibility 906

/ брой: 203

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ