22 Юли 2025вторник19:21 ч.

Пекин стопля отношенията с Брюксел

/ брой: 130

автор:Дума

visibility 7424

Китай потвърди, че нормализира отношенията си с Европейския парламент. Пекин се опитва да изгради по-близки икономически и политически контакти с Брюксел на фона на изострящите се търговски противоречия в световен мащаб.
"При настоящите обстоятелства и двете страни смятат, че е много важно Китай и Европа да засилят диалога и сътрудничеството", заяви говорителят на китайското МВнР Лин Джиен и добави, че Пекин и ЕП са решили да премахнат всички ограничения върху взаимния обмен между законодатели.

Сарафов вече не е главен прокурор

автор:Дума

visibility 918

/ брой: 133

Българите даряват по-голям дял от доходите си

автор:Дума

visibility 950

/ брой: 133

Сегашните ваучери за храна ще се ползват и догодина

автор:Дума

visibility 629

/ брой: 133

Фалшиви сайтове продават скъпи винетки

автор:Дума

visibility 781

/ брой: 133

Пожари в Киев след руски удар

автор:Дума

visibility 651

/ брой: 133

Гореща вълна в Европа

автор:Дума

visibility 843

/ брой: 133

Управляващите в Токио вече нямат мнозинство

автор:Дума

visibility 1078

/ брой: 133

Накратко

автор:Дума

visibility 771

/ брой: 133

Съчувствие

автор:Таня Глухчева

visibility 785

/ брой: 133

В разрез със закона

visibility 1005

/ брой: 133

Нужни са промени

visibility 641

/ брой: 133

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ