23 Октомври 2025четвъртък15:51 ч.

Арестуваха убиеца на 15-годишното момче в мола

/ брой: 196

автор:Дума

visibility 18497

15-годишният младеж, който уби свой връстник в столичен мол в неделя вечер, е бил задържан. Това съобщиха от СДВР. "След незабавни оперативно-издирвателни действия по безспорен начин извършителят е установен. Той е задържан малко преди полунощ - само няколко часа след извършване на престъпното деяние", добавят от полицията.
Сигналът за намушканото момче бе подаден в неделя в 19,30 ч. от търговския център на бул. "Александър Стамболийски". Пострадалото момче е било транспортирано спешно към "Пирогов", където няколко часа по-късно е починало. Линейката е пристигнала в мола на четвъртата минута след подаването на сигнала, но детето вече е било закарано от свои близки в „Пирогов“.

19 лидери призовават за реформи на ЕС

автор:Дума

visibility 674

/ брой: 198

Стрелба и пожар край парламента в Белград

автор:Дума

visibility 625

/ брой: 198

Нов обир на музей във Франция

автор:Дума

visibility 590

/ брой: 198

Пълен кръг

автор:Александър Симов

visibility 565

/ брой: 198

Мили Боже, що за новини

/ брой: 198

Със схемички и хитрувания опитват да застроят "Бедечка"

автор:Първан Симеонов

visibility 597

/ брой: 198

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ