22 Юни 2025неделя22:06 ч.

Възстановяват организацията на БСП в Перник

автор:Дума

visibility 9949

Напуснали партията през последните години активисти и нови членове на БСП в Перник възстановяват отново партийния живот в града. На символната дата 24 май започва своята дейност ОПО 105 "Социалисти", съставено от  ляво мислещи хора, които бяха разочаровани от последните години от предишното ръководство, но не и от каузата на лявата идея.

“Всички знаем какви бяха последствията от предишното ръководство на БСП. Те доведоха до разочарования и безверие сред симпатизантите и членовете на социалистическата партия в Перник”, каза заместник-председателят по партийна дейност на БСП и министър на младежта и спорта Иван Пешев по време на срещата. 

Организационният секретар на партията Атанас Атанасов обясни, че идеята е БСП да се върне към това, което винаги е била, а именно - лява партия, която защитава правата на хората. “Това което се случи с левицата в Перник  доведе до проблеми, които засегнаха местната организация и доверието на хората и създаде недоволство и разочарование сред гражданите”, каза Атанасов, като подчерта, че пернишките социалисти могат да разчитат изцяло на настоящото ръководство на БСП. “Ръководството на партията има за задача да вдигне структурата на крака отново, са върнем надеждата сред вас, че сме обединени  в името на по-доброто бъдеще на лявата идея”, добави Атанасов. На срещата присъстваше и лично секретарят на община Перник Мартин Жлябинков.

Поскъпване от 5 до 40% за две седмици

автор:Дума

visibility 8530

/ брой: 111

Всички основни храни са поскъпнали след 3 юни

автор:Дума

visibility 8951

/ брой: 111

България с най-висок риск от бедност в ЕС

автор:Дума

visibility 6368

/ брой: 111

Предлагат данък върху свръхпечалбите на банките

автор:Дума

visibility 8414

/ брой: 111

"Турски поток" отпада от отказа на руски газ

автор:Дума

visibility 5478

/ брой: 111

ЕК с наказателна процедура срещу Испания

автор:Дума

visibility 8636

/ брой: 111

Доналд Тръмп одобрил атака срещу Иран

автор:Дума

visibility 7842

/ брой: 111

Накратко

автор:Дума

visibility 7961

/ брой: 111

Страшна смешка

автор:Мая Йовановска

visibility 8600

/ брой: 111

Совата не е това, което е

visibility 8421

/ брой: 111

Не е нужно да сте марксист, за да четете Маркс

автор:Дума

visibility 7491

/ брой: 111

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ