18 Юни 2025сряда12:07 ч.

Спешна среща при Сарафов заради „локалите“

/ брой: 94

автор:Дума

visibility 10274

И.ф. главен прокурор Броислав Сафаров събра прокурори и полицаи заради „локалите”. В съвещанието участваха временно изпълняващият длъжността главен секретар на МВР Мирослав Рашков, районният прокурор на София Светлана Димитрова, началникът на Столичната полиция Любомир Николов.
"Разпоредили сме комплекс от мерки тези прояви да бъдат ограничени до минимум. Мерките ще бъдат за цялата страна", посочи Рашков. „Беше проведена междуведомствена среща с цел предприемане на мерки за предотвратяване на случаите, обръщане на внимание на родителите на тези деца да предприемат мерки за тяхното възпитание. Да знаят, че прокуратурата и полицията започват сериозна борба срещу тези насилници", обясни Светлана Димитрова.
Ще бъдем безкомпромисни. Ще се водят досъдебни производства. В тежките случаи се задържат дори непълнолетни. Има криминални регистрации, които влияят на бъдещето им. Камери в София има почти навсякъде. Тази седмица имаше 5 случая на нападения, има задържани”, допълни Димитрова.

Тръмп напусна по-рано срещата на Г-7

автор:Дума

visibility 176

/ брой: 109

14 загинали от руски обстрел на Киев

автор:Дума

visibility 191

/ брой: 109

Лондон взе на мушка педофилските банди

автор:Дума

visibility 184

/ брой: 109

Накратко

автор:Дума

visibility 159

/ брой: 109

Гнилата система

автор:Александър Симов

visibility 169

/ брой: 109

За един донос, наречен сигнал

автор:Зорница Илиева

visibility 166

/ брой: 109

Концептуална грешка

visibility 152

/ брой: 109

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ