27 Юни 2025петък15:00 ч.

Лондон взе на мушка педофилските банди

/ брой: 109

автор:Дума

visibility 6662

Лондон обяви реформи с цел изкореняване на педофилските криминални банди, предадоха агенциите. Последните десетилетия групи мъже, до голяма степен от пакистански произход, подмамваха, дрогираха, напиваха и групово изнасилваха момичета и млади жени, в повечето случая бели, но от семейства в неравностойно положение. Над стотина мъже бяха осъдени за такива престъпления, но се смята, че жертвите са няколко хиляди. Вътрешната министърка Ивет Купър обеща пред парламента промяна в закона и прилагането на 12 препоръки, за да се предотвратят в бъдеще такива престъпления. Тя поднесе извинения на жертвите.
Това стана, след като в страната бе разпространен разследващ доклад на баронеса Луиз Кейси, в който се критикува бездействието на властите към престъпленията, за да не се породи напрежение между отделните религиозни общности и да не се разлюлее етническият мир в страната.

Наръчник за десни

автор:Александър Симов

visibility 206

/ брой: 116

5%, а на каква цена?

visibility 228

/ брой: 116

Измамиха надеждите

visibility 187

/ брой: 116

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ