26 Юни 2025четвъртък14:31 ч.

Левски взима 1 млн. лв. за нидерландец

/ брой: 111

автор:Дума

visibility 4939

Левски осъществява първи изходящ трансфер. Клуба ще напусне защитникът Келиан ван дер Каап. На "Герена" вече са приели оферта за него, отбелязва "Дарик". Тя идва от катарски клуб, който ще плати около 1 млн. лв. Договорът на бранителя изтича след година, а той изрази желание да потърси ново предизвикателство. Заради това в Левски трябва да използват шанса да го продадат това лято, за да приберат трансферна сума.
26-годишният нидерландец пристигна в Левски в началото на 2022-ра и макар никога да не бе първи избор в центъра на отбраната, записа 115 срещи. Защитникът участва и във финала за Купата на България през 2022 г., когато "сините" победиха ЦСКА с 1:0.
Левски опитва да намери отбори и на нападателите Мустафа Сангаре и Александър Колев. И двамата не показаха исканото ниво през изминалия сезон. 26-годишният Сангаре се разписа 8 пъти и направи шест асистенции в 37 двубоя. 32-годишният Колев вкара 9 гола и направи 2 асистенции в 30 мача.

Необясним ръст на цените в 25 града

автор:Дума

visibility 185

/ брой: 115

Спекулата е единствената опасност за еврото

автор:Дума

visibility 182

/ брой: 115

НАТО вдига разходите за отбрана до 5 на сто

автор:Дума

visibility 184

/ брой: 115

Пета национална стачка в Белгия

автор:Дума

visibility 183

/ брой: 115

На Крит вече няма място за мигранти

автор:Дума

visibility 183

/ брой: 115

Накратко

автор:Дума

visibility 148

/ брой: 115

Разпад и корупция

автор:Александър Симов

visibility 178

/ брой: 115

Закърмени в агресия

автор:Барбара Пейчинова

visibility 167

/ брой: 115

Примирие с много лица

visibility 173

/ брой: 115

България няма да приеме подмяна

автор:Дума

visibility 178

/ брой: 115

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ