24 Април 2026петък12:15 ч.

Край на отоплителния сезон в Пловдив

/ брой: 72

автор:Дума

visibility 859

"ЕVN Топлофикация" започна вчера спиране на топлоподаването в Пловдив, с което настъпва край на отоплителен сезон 2025/26 г. Изключването на съоръженията ще е поетапно в рамките на няколко дни. То е съобразено условията, посочени в наредбата за топлоснабдяването - средната денонощна температура на външния въздух в три последователни дни да е над 12 градуса, както и да има дългосрочната прогноза за повишаване на температурите.
Междувременно заради аварии бе спряно топлоподаването в някои райони от столицата, според справка на интернет страницата на "Топлофикация София". 

Иран получи първите приходи от Ормуз

автор:Дума

visibility 10

/ брой: 75

ЕС одобри 20-и пакет санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 4

/ брой: 75

Турция забрани мрежите за деца до 15 години

автор:Дума

visibility 5

/ брой: 75

Накратко

автор:Дума

visibility 4

/ брой: 75

Десница по Вазов

автор:Александър Симов

visibility 1

/ брой: 75

Не пускайте политици

visibility 1

/ брой: 75

Селективна отговорност

visibility 2

/ брой: 75

Свръхдефицит - идва фискална и икономическа криза

visibility 14

/ брой: 75

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ