17 Октомври 2025петък08:25 ч.

Саша Везенков ще играе в Евролигата в София

/ брой: 114

автор:Дума

visibility 3705

Александър Везенков може да играе мачове от Евролигата с Олимпиакос в София. Това става възможно, след като Апоел Тел Авив обмисля да провежда домакинските си срещи у нас. Израелският тим получи място сред най-добрите в Европа, печелейки втория по сила турнир - Юрокъп.
Заради ситуацията в Израел и въоръжените конфликти тимовете от страната домакинстват извън нея. От Апоел избраха през миналия шампионски сезон да посрещат гости в Самоков. Тази зала обаче няма да бъде достатъчна, ако тимът избере България. Вероятно Апоел ще предпочете "Арена 8888" в София. Това означава, че в столицата ни могат да пристигнат европейски баскетболни колоси като Олимпиакос (с Везенков), Панатинайкос, Реал Мадрид, Фенербахче, Цървена звезда и др.
Апоел разглежда и други варианти. Два от тях са гръцките острови Крит и Родос. От израелския тим планират участие в Адриатическата лига, която сблъсква отбори предимно от Балканите, така че София изглежда доста примамлива като вариант.

Не питайте изкуствения интелект къде да влагате парите си

автор:Дума

visibility 1476

/ брой: 193

Внос на евтини картофи затруднява родните производители

автор:Дума

visibility 1179

/ брой: 193

Въпреки намаленията, за българите е скъпо в Банско

автор:Дума

visibility 1393

/ брой: 193

МВФ очаква ускоряване на растежа у нас

автор:Дума

visibility 1388

/ брой: 193

Пелегрини критикува София заради Скопие

автор:Дума

visibility 1489

/ брой: 193

Гърция сваля цените на над 2000 стоки

автор:Дума

visibility 1391

/ брой: 193

ЕС включи пчелите в застрашените видове

автор:Дума

visibility 1391

/ брой: 193

Германия с нов закон за военната служба

автор:Дума

visibility 1382

/ брой: 193

Позиция на ИБ на БСП

автор:Дума

visibility 1412

/ брой: 193

Кой разочарова Тръмп?

автор:Юри Михалков

visibility 1428

/ брой: 193

Отборче

автор:Владимир Николов

visibility 1229

/ брой: 193

Поскъпването на златото бие инфлацията 2 поредни години

visibility 1427

/ брой: 193

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ