23 Февруари 2026понеделник03:48 ч.

Кирил Добрев: Ще предложим закони, с които да ограничим спекулата

За да приемем еврото без сътресения, трябва да приемем законови мерки за ограничаване на спекулата и защита на потребителите

автор:Дума

visibility 5135

"Нямаме предварителна информация, но всички индикации, които идват от Европейската комисия сочат, че Конвергентният доклад ще бъде положителен за България". Това заяви пред медиите преди заседание на комисията по транспорта в НС нейният председател и зам. - председател на ПГ на "БСП - ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА" Кирил Добрев. 

"За да приеме еврото от 1 януари, България от сега трябва да започне да приема такива законодателни мерки, с които да ограничи спекулата, да защити потребителите  и да направи така, че независимо дали цените са в левове или в евро да няма промяна за хората", категоричен бе социалистът.

Помолен да коментира случващото се със столичния градски транспорт Добрев подчерта, че работата на кмета и на Столичния общински съвет е да намерят работеща схема и системата да се самоиздържа.

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 10574

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 13641

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 11278

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 11792

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 10340

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 11814

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 9140

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 9121

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 12709

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 9054

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ