04 Юни 2025сряда14:35 ч.

инж. Петър Кънев се срещна с патриарх Даниил

автор:Дума

visibility 3116

Народният представител от ПГ на "БСП - ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА" инж. Петър Кънев, председател на Комисията по икономическа политика и иновации се срещна с Негово Светейшество Даниил - Патриарх Български и Митрополит Софийски.

По време на работната среща те обсъдиха икономическите проблеми на Българската православна църква. 

Бе коментирана и възможността за взаимодействие от Петър Кънев за подпомагане на храмове  в Сливенска епархия, в това число Бургаска област, от където народният представител е избран.

Патриарх  Даниил благодари на инж. Петър Кънев за ктиторската му дейност за няколко храма в Бургаска област и Зографския манастир.

Патриарх Даниил изказа благодарност за законодателните инициативи на БПЦ, които БСП - ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА е подкрепила.

Лагерът на Тръмп осъди ударите срещу Русия

автор:Дума

visibility 311

/ брой: 99

Вилдерс напуска властта заради миграцията

автор:Дума

visibility 288

/ брой: 99

"Грийнпийс" се подигра с с френския президент

автор:Дума

visibility 265

/ брой: 99

Накратко

автор:Дума

visibility 273

/ брой: 99

Това ли е Европа?

автор:Юри Михалков

visibility 293

/ брой: 99

Напук на политиците

visibility 279

/ брой: 99

Кога, къде, колко

автор:Дума

visibility 311

/ брой: 99

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ