06 Юли 2025неделя17:30 ч.

Аматьорщина

/ брой: 143

автор:Марин Милашки

visibility 2976

В ЦСКА-София изненадващо смениха цялата управа и треньорския състав. От "Армията" оповестиха промените чрез... съобщение в електронния си сайт. Занапред треньор ще е Стойчо Младенов, а изпълнителен директор - Филип Филипов. Клубът щял да се управлява от германска фирма, но от "Армията" не казват коя е тя.

Всичко това прилича на реорганизация, но по никое време. Подобни промени по високите етажи се правят във време, в което няма мачове. А сега всичко стана в неделя преди полунощ! Часове след мача с ЦСКА 1948 (4:2) и между двата двубоя с "Лиепая" (0:0 в първата среща в София) в Лигата на конференциите.

Тъкмо Младенов ще служи за оправдание при загуби. Той това го умее много добре. Сега ще започнат едни оправдания, заговори срещу клуба от БФС, от "Левски"... Но в момента ситуацията е друга. Основни съперници на "червените" са "Лудогорец", "Локомотив" Пловдив и "Арда". Как ли Стойчо ще реагира при загуба от някой от тези три тима? Защото тя вероятно няма да е заради "грешка" на съдията.

ЦСКА-Сф този сезон ще се бори за медал. Каза го и "червената" легенда Петър Жеков. За да биеш разградчани, са необходими наистина качествени играчи. А не тези. Виновен за оформянето на този състав се оказа натиреният като куче Любо Пенев. Както и Стойчо Стоилов. Последният бе жертван от Гриша Ганчев, за да мирясат феновете.

А дали и самият Ганчев не подготвя напускането си? Това е много вероятно, разбира се. Още през февруари той обяви, че заедно с партньора си Юлиян Инджов се оттеглят, като обоснова решението си с острата декларация на една от фенските организации. Но всичко стана чак сега. Това е, меко казано, аматьорщина. Щом на "Армията" искаха да правят такива промени, трябваше да го сторят още пролетта и всичко щеше да е забравено. А сега и на децата е ясно, че ще бъде изгубена и тази година. И печеливши отново ще са Кирил Домусчиев и "Лудогорец".

Македонският език отпада от доклада

автор:Дума

visibility 7346

/ брой: 121

Български пожарникари помагат на Гърция

автор:Дума

visibility 4971

/ брой: 121

Румъния вдига данъци и замразява заплати

автор:Дума

visibility 8028

/ брой: 121

Кратки новини

автор:Дума

visibility 5512

/ брой: 121

Сакън

автор:Таня Джаджева

visibility 8376

/ брой: 121

Пак разпалваме котлите

visibility 8950

/ брой: 121

Крими геополитика

автор:Юри Михалков

visibility 4975

/ брой: 121

Какво стана в Хага?

автор:Николай Шопов

visibility 7725

/ брой: 121

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ