12 Юли 2025събота10:31 ч.

Атанас Зафиров: БСП ще създаде Национален фонд за сближаване между регионите

/ брой: 181

автор:Дума

visibility 287

БСП ще създаде Национален фонд за сближаване между регионите, насочен към изостаналите райони, заяви водачът на листата на левицата във Враца Атанас Зафиров на среща с избиратели. На нея бяха обсъдени обезлюдяването на Северозапада, демографският срив, високата безработица, липсата на достъпно здравеопазване, битовата престъпност.

Пет са основните цели, за които ще работят депутатите от БСП. Те са справяне с икономическата и енергийна криза в страната, защита на социалните права на хората, повишаването на доходите на работещите и пенсионерите, премахване на пазарния принцип в здравеопазването и образованието и те да станат безплатни и общодостъпни. Социалистите са за нов модел на икономическо развитие. Разширяване и защита правата на работниците, подкрепа на малкия и средния бизнес, родното производство, индустрия, земеделие, за справедливост и съдебна реформа, за защита на конституционния ред и прилагане на принципите на демократична, социална и правова държава.

"Без лява социалистическа партия в управлението на страната няма как да бъде гарантиран социалният вектор на властта. БСП и лявата коалиция знае как се управлява държава и е готова отново да работи за благополучието на всеки български гражданин", категоричен е Зафиров.

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 1342

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 870

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 1093

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 1169

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 911

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 936

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 1134

/ брой: 126

Тупик

visibility 1132

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 1082

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 1353

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 1278

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ