09 Февруари 2026понеделник21:35 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ за 2026 година. Можете да се абонирате в: „Български пощи“ АД до 15 декември 2025 г., „Доби прес“ ЕООД до 28 декември 2025 г., в редакцията на вестника до 20 декември 2025 г. Каталожен номер 6. Цени: 12 месеца - 149 € / 291,42 лв., 6 месеца - 75 € / 146,69 лв., 3 месеца - 40 € / 78,23 лв., 1 месец - 14 € / 27,38 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ за 2026 година. Можете да се абонирате в: „Български пощи“ АД до 15 декември 2025 г., „Доби прес“ ЕООД до 28 декември 2025 г., в редакцията на вестника до 20 декември 2025 г. Каталожен номер 6. Цени: 12 месеца - 149 € / 291,42 лв., 6 месеца - 75 € / 146,69 лв., 3 месеца - 40 € / 78,23 лв., 1 месец - 14 € / 27,38 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Българите да преценяват за кого гласуват

/ брой: 286

автор:Дума

visibility 3570

Защо Бойко Борисов е неотлъчно от самото начало в Хитрино и всичко се върши по негови указания. Такава загриженост, никога досега не е проявявал. Има мнения, че фирмата превозвач е негова и той се стреми да замита всичко, което я уличава. Трудно може да се докаже тази версия, но съмнението остава. То идва и от това, че той отказа помощ от Унгария и Израел. Не иска да допусне чужди специалисти, които могат да разкрият истината.
Така стои въпросът и с КТБ. Василев изнесе някой факти и кучето е заровено във Виена. Кога ще започне да лае, не е ясно. Зависи от неговия господар. Обвинявахме него и ГЕРБ за провала на Ирина Бокова, а сега се изнася, че е отказал България да стане непостоянен член на Съвета за сигурност при ООН. Защо? По заповед на началниците ли или просто да пречи на БСП? Той узакони филиал на управляващата турска партия, а какво още е договарял с Ердоган не е ясно. Какво е обещавал в ЕС също не е ясно. Какво са обещавали Росен Плевнелиев и Даниел Митов също не е ясно. Ясно е, че това не е в полза на България, защото предателите работят срещу своята Родина и своя народ. Какви мини ще гърмят след него не е ясно.
Редно е Плевнелиев, Борисов, Митов и компания да бъдат прибрани след изборите, за да не изчезнат, и да са под ръка да дават разяснения по вършеното от тях. Много са още злините, които са направили и оставят след себе си, затова всеки, който се чувства, че е българин, да прецени за кого да гласува и кой може да му помогне. Не за отделни частни партийки, а за партия, доказала се като партия на народа. Тази партия, която ще може да извади страната от батака, в който я натикаха нашите управници. Дава се шанс на тези, които ги избраха, да поправят грешката си. Предстои още подобни "геройства" да се появят. Хората се престрашиха и започват да говорят. Дано започнат и правилно да действат.

Христо Сотиров

И февруарските сметки за ток ще са по-високи

автор:Дума

visibility 748

/ брой: 26

Ръст в борсовите цени на плодове и зеленчуци

автор:Дума

visibility 657

/ брой: 26

Искат да се въведе данък върху подсладените безалкохолни

автор:Дума

visibility 629

/ брой: 26

Сивият сектор в туризма се разраства

автор:Дума

visibility 659

/ брой: 26

ТИСА предвижда данък за богатите

автор:Дума

visibility 660

/ брой: 26

ЕС дава 15 млрд. евро за водния сектор

автор:Дума

visibility 692

/ брой: 26

Гърците са "за" забрана на мрежите за деца

автор:Дума

visibility 674

/ брой: 26

Накратко

автор:Дума

visibility 819

/ брой: 26

Правя крачка назад, но оставам и вярвам в БСП

автор:Дума

visibility 660

/ брой: 26

Кога посочвате лева, кога евро?

visibility 660

/ брой: 26

Най-лесното решение, но дали е най-доброто

visibility 550

/ брой: 26

ДЕКЛАРАЦИЯ

visibility 8513

/ брой: 25

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ