25 Август 2025понеделник08:50 ч.

Бобоков все още без обвинение

автор:Дума

visibility 530

Бизнесменът Пламен Бобоков пристигна в сградата на следствието на бул. "Г. М. Димитров" за разпит. Той е призован по делото за търговия с влияние. Бобоков беше придружен от адвокатката си Ина Лулчева.

На излизане бизнесменът благодари на Борисов за определението което му е дал - "почтен човек"и обясни, че е бил част от бизнес делегации. Каза че не са му повдигнати обвинения, уточнява БГНЕС.

Чух какво каза г-н Борисов и му благодаря за това определение, тъй като аз отдавна го разказвам на всички медии, че ние сме порядъчни хора с брат ми, сериозни инвеститори и заслужаваме достойно отношение, а не това, в което в момента сме въвлечени по нечий каприз, не знам чий, за съжаление, каза бизнесменът. Той бе категоричен, че не е получавал помощ от държавата за неговия бизнес. Участвал е само в бизнес делегации и е очаквал „да се кажат две добри думи в чуждата администрация при чуждите президенти, премиери и т.н.“.

Разследването започна, след като прокуратурата откри в неговия телефон и айпад, иззети заради делото за боклука, комуникация със секретаря на президента Пламен Узунов, в която те обсъждат либийския танкер Бадр, посланически назначения и криминалистична регистрация на либийски гражданин.

Пускат магистрала "Европа" до средата на септември

автор:Дума

visibility 2008

/ брой: 156

Държавата компенсира битовите сметки за ток с над 35%

автор:Дума

visibility 1990

/ брой: 156

1/5 от жп линиите у нас не са рентабилни

автор:Дума

visibility 1951

/ брой: 156

КЗК ще проверява пазара на олио

автор:Дума

visibility 1939

/ брой: 156

Тел Авив започна офанзива срещу Газа

автор:Дума

visibility 2065

/ брой: 156

Солун взима мерки за тротинетките

автор:Дума

visibility 2190

/ брой: 156

Задържаха украинец за взрива на „Северен поток“

автор:Дума

visibility 1843

/ брой: 156

Джей Ди Ванс: Европа ще плаща за украинската сигурност

автор:Дума

visibility 1943

/ брой: 156

Тъпите билбордове

автор:Александър Симов

visibility 2158

/ брой: 156

Държава или траурна агенция?

visibility 2143

/ брой: 156

ПП клевети БНБ пред ЕЦБ с дъвката "Магнитски"

visibility 3041

/ брой: 156

Газ, амбиции и накърнена чест

visibility 2313

/ брой: 156

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ