11 Юни 2026четвъртък08:23 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Босът на Левски Лом хвърли оставка

/ брой: 189

автор:Дума

visibility 362

Президентът на Левски Лом Гаврил Гаврилов подаде оставка. Като причина за решението си той изтъкна лошото съдийство в мача на отбора му срещу Литекс Ловеч от 12-ия кръг във Втора лига, загубен с 2:3 в събота. Очаква се оставката да бъде приета на извънредно заседание на Управителния съвет на клуба днес. Още през август подаде оставка тогавашният старши треньор Емил Велев, а после бе освободен и звездата Мариан Огнянов за действия, влошаващи обстановката в отбора. Левски Лом, който се завърна в професионалния футбол, е на дъното на Втора лига с 4 т. и 2 отложени мача, заради 12 заразени с КОВИД-19 играчи.

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ