26 Октомври 2025неделя07:33 ч.

Няколко думи

Бял байрак

/ брой: 134

автор:Валентин Георгиев

visibility 2811

Трудно се пада от власт, но когато виждаш с ужас истината по площадите, последният пристан е в призивите за диалог с всички. Уви, твърде закъснял опит за помирение. Ако изобщо е искрен. 

От наглия, самовлюбен и самонадеян Борисов в последните дни няма и следа. Резултатът от "прекрасното" му управление се излива в неконтролируем гняв, а безсилието то да бъде задържано на всяка цена само удължава агонията.

"Ще е грешно да не забелязваме тези, които протестират за социални придобивки. Те в други години по това време са на работа или в Гърция, или по морето. Разбираме ги", умилква се Борисов. Горкият! В каква паралелна реалност живее? Той сякаш не забелязва и не разбира, че социален протест няма. Този път хората искат едно - оставки. Оставка на Борисов, оставка на Гешев, оставки на самозабравилата се кохорта, превзела държавата за собствено ползване и с право наречена "мафия". 

Свърши се, Борисов! Слепи и глухи бяхте към всички предупреждения, че водите България към катастрофа. Дойде времето да се носи отговорност за безобразията през годините, с които превърнахте родината в най-бедната в ЕС, най-изостаналата и умираща страна. Иди си с мир!

Санкциите на САЩ удрят и "Лукойл Нефтохим"

автор:Дума

visibility 1220

/ брой: 199

България има месец да реши за "Лукойл Нефтохим"

автор:Дума

visibility 1623

/ брой: 199

Внасят бюджета за 2026 г. в парламента до края на октомври

автор:Дума

visibility 1809

/ брой: 199

Спират за месец VI блок на "Козлодуй" за планов ремонт

автор:Дума

visibility 1562

/ брой: 199

Тръмп наложи санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 1337

/ брой: 199

Протести в Дъблин против мигрантите

автор:Дума

visibility 1189

/ брой: 199

Расте напрежението между Богота и Вашингтон

автор:Дума

visibility 1224

/ брой: 199

Накратко

автор:Дума

visibility 1328

/ брой: 199

Кмет по Шрьодингер

автор:Александър Симов

visibility 3523

/ брой: 199

Тръмп сваля маската

автор:Юри Михалков

visibility 1334

/ брой: 199

Достатъчно висок ли е подоходният данък за богатите?

visibility 1364

/ брой: 199

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ