12 Юли 2025събота02:38 ч.

"D2" тръгна на акустично турне

/ брой: 35

автор:Дума

visibility 1017

Музикантите от "D2" тръгнаха на национално акустично турне. Едни от емблемите на съвременния рок в България ще зарадват публиката с най-големите си хитове и световни класики. Верни на собствените си стандарти за качество, от "D2" ще предложат на почитателите си в различните градове разнообразен и класически сет лист. Част от песните, които ще прозвучат в акустичен и различен вариант, са вече превърналите се в родни класики "Ледено момиче", "100 години", "Нямаше кой да ни каже", "Марс", "Две следи", "Ако някога" и много други.

На тези концерти групата излиза в състав: Димитър Кърнев (акустични китари), Деян Каменов (вокали), Александър Обретенов (акустичен бас), Васил Вутев (ударни, перкусии) и младият и перспективен музикант Радостин Василев (вокали, акустични китари).

Националното акустично турне на "D2" вече премина през Велинград, Свищов, Плевен и София. Феновете очакват групата на 21 февруари в Благоевград, X Bar; в последния петък на месеца - в Троян, бар "Библиотеката"; на 8 март - в Пловдив, "Безистенъ"; на 13 март - в Ямбол, American; на 14 март - в Стара Загора, 5th Avenue; на 20 март - в Габрово, Jack Daniel`s Club; 21 март - Русе, Max Club; 27 март - Казанлък, The Floor; 28 март - Бургас, Bar Target; 4 април - Пловдив, Jack Daniel`s Club.

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 1342

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 870

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 1093

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 1169

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 911

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 936

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 1134

/ брой: 126

Тупик

visibility 1132

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 1082

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 1353

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 1278

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ