19 Юли 2025събота08:17 ч.

Снимки Личен архив

Емоционалната рецепта за себепознание на Жан

Концертната премиера на песента "Halo" ще бъде на 17 октомври в клуб "Тънка червена линия" в София

/ брой: 195

автор:Дума

visibility 3474

В личната приказка на всеки човек има само един герой, който владее Силата на интересното живеене и способността да привлича щастието, а не да го преследва - това е той самият. Тази джедайска философия заляга в основата на новия сингъл на Жан Мар "Halo". Песента с брит рок звучене редува изповедни акустични куплети с припев, достоен за стадионен химн. Зад този епос на израстването в любовта към себе си стоят китаристът на "Jeremy?" Ташо Колев и Георги Станев, които си поделят кредита за аранжимента. Станев, който познаваме като идеен двигател и продуцент на култовите в близкото минало "Gravity Co.", изпипва с хирургична прецизност симбиозата между барабани, бас и клавири, научи ДУМА от Надежда Попова.
Текстът и музиката са на Жан Мар, който пише "Halo" в период на емоционален рестарт. "Halo" е песен за откриването на моята сила, моят ореол. Това, което осмисля живота ми, защото много често се губя в абсурдните изкривявания на нашата реалност", споделя Жан.
Визуализацията на "Halo" е на тандема Васил Стефанов и Стефка Николова. Концертната премиера на песента ще бъде на 17 октомври в столичния клуб "Тънка червена линия", когато освен бендът на Жан Мар на сцена ще се качат и "Джин Моник".
Животът на Жан Мар се развива почти филмово и винаги на път. Част от детството си прекарва между Лондон и Кения, а образованието си в сферата на музика, биология и информационни технологии завършва в САЩ, където живее до 2011 г. Швейцария е поредната страна, в която започва да гради настоящето си от нула. През 2018 г. песента му "Love Is" превзема местните радиостанции, по които звучи и до днес, превръщайки Жан в разпознаваемо име в музикалната гилдия. Меланхоличният му арт рок печели публика и на родна земя, където Жан Мар не спира да записва и да бъде активна част от клубната сцена. От 2024 г. постоянният адрес на Жан Мар е в България, като намира време да съчетае творческите си проекти и бизнес с изучаване на психология.

С 14% повече са банкрутите на фирми у нас

автор:Дума

visibility 692

/ брой: 131

Чуждите инвестиции нарастват с 47 на сто

автор:Дума

visibility 654

/ брой: 131

Сред първите в ЕС сме по поскъпване на имотите

автор:Дума

visibility 700

/ брой: 131

Испания има полза от мигрантите

автор:Дума

visibility 642

/ брой: 131

Украйна ще мобилизира и мъже над 60 години

автор:Дума

visibility 679

/ брой: 131

Четири държави отказаха да купуват оръжие от САЩ

автор:Дума

visibility 630

/ брой: 131

Накратко

автор:Дума

visibility 583

/ брой: 131

Касапинът на протест

автор:Александър Симов

visibility 677

/ брой: 131

Трагедията мигранти

автор:Таня Глухчева

visibility 653

/ брой: 131

Силата на корените ни вдъхновява

автор:Ина Михайлова

visibility 759

/ брой: 131

За какво ЕС ще изхарчи 2 трилиона евро... Евентуално

автор:Дума

visibility 642

/ брой: 131

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ