28 Февруари 2026събота20:54 ч.

Гърция обяви пълна карантина

автор:Дума

visibility 2376

Гърция ще е под пълна карантина от понеделник сутрин, обяви премиерът Кириакос Мицотакис в извънредно обръщение.

Хората ще излизат само при спешни случаи, за храна или до аптека. За нарушаване на забраната ще бъде налагана глоба от 150 евро.

Наредих да се предприемат всички действия за пълна забрана за ненужно движение в цялата страна. Хората ще излизат само при спешни случаи, за храна или до аптека, заяви премиерът в обръщението си.

До момента в Гърция са регистрирани 624 заразени с коронавирус, и 15 смъртни случая.

Въоръжени от САЩ опитаха да "проникнат"

автор:Дума

visibility 2779

/ брой: 40

Сръбският "Лидл" купува млякото на фермерите

автор:Дума

visibility 2782

/ брой: 40

Китай призова Германия към споделено бъдеще

автор:Дума

visibility 2740

/ брой: 40

Накратко

автор:Дума

visibility 2629

/ брой: 40

Благословени с беззаконие

автор:Ина Михайлова

visibility 2738

/ брой: 40

За "борбата с мафията"

visibility 2781

/ брой: 40

Куба не се предава

автор:Таня Глухчева

visibility 2774

/ брой: 40

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ