13 Юли 2025неделя08:23 ч.

Гришо отпадна във Виена, но взе приз за красота

/ брой: 207

автор:Дума

visibility 283

Григор Димитров (№22 в света) получи награда от АТП 500 турнира във Виена, въпреки че отпадна още на старта от водача в схемата Стефанос Циципас (Гър, №2) с 6:7 (6), 4:6. Най-добрият ни тенисист бе определен за най-красив в допитване сред феновете. Българинът получи похвала и от отстранилия го Циципас.

"Двамата дадохме максимума от себе си. Щастлив съм от победата и от това, че успях да осъществя тактическия си план. Атакувах топката добре, бях търпелив и постоянен в разиграванията. И като цяло нагласата ми за този мач беше най-правилната, като в крайна сметка това ми донесе успеха", призна 23-годишният Циципас. Той вече има две победи и една загуба от 30-годишния българин.

Гришо се мести в Париж, където идната седмица ще е "Мастърс"-ът в зала "Берси".

 

 

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 4711

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 2815

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 3411

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 4298

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 2889

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 2961

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 4269

/ брой: 126

Тупик

visibility 4304

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 3740

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 4670

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 4349

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ