20 Юли 2025неделя13:20 ч.

Веселин Кръстев-Esko има необичаен усет за музиката и изкуството

Хип-хоп изпълнител представя "Наопаки" с добавена реалност

/ брой: 159

автор:Дума

visibility 1321

С добавена реалност и арт инсталации ще представи хип-хоп изпълнителят Веселин Кръстев-Esko новия си албум "Наопаки". В иновативното пространство Nova Art Space, на 1 септември, от 18,30 ч., рапърът ще открие изложбата "Виж, чуй, усети". Оригиналното събитие ще покаже как един млад човек печели битката с депресията. Индивидуални слушалки ще позволят на всеки от присъстващите да се потопи неповторимо в усещането и с всички сетива да влезе в нестандартния, но много интересен свят на Веселин Кръстев-Esko. 

Иновативният млад изпълнител с необичаен усет представя своето изкуство. Музиката рефлектира на усещанията му и в "Наопаки" главната героиня е... депресията. Първият албум на Esko е със заглавие "500 стигат" с алюзия към българското робство и българския дух. Втория, наречен "Ластик", Веселин Кръстев определя като експериментален и в него пробва нови рими, тематики и звучене. Третият - "Наопаки", излиза официално на 2 септември, а певецът очаква реакциите на чулите го в социалните си мрежи.

Последвай ESKO:

YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCteJwWH_PvQy8dxCA03lZGg

Facebook:

https://www.facebook.com/vesko.esko

Instagram:

https://www.instagram.com/monsieuresko/

ESKO - Album Teaser НАОПАКИ

С 14% повече са банкрутите на фирми у нас

автор:Дума

visibility 7866

/ брой: 131

Чуждите инвестиции нарастват с 47 на сто

автор:Дума

visibility 7395

/ брой: 131

Сред първите в ЕС сме по поскъпване на имотите

автор:Дума

visibility 8902

/ брой: 131

Испания има полза от мигрантите

автор:Дума

visibility 8239

/ брой: 131

Украйна ще мобилизира и мъже над 60 години

автор:Дума

visibility 7835

/ брой: 131

Четири държави отказаха да купуват оръжие от САЩ

автор:Дума

visibility 7888

/ брой: 131

Накратко

автор:Дума

visibility 7778

/ брой: 131

Касапинът на протест

автор:Александър Симов

visibility 7923

/ брой: 131

Трагедията мигранти

автор:Таня Глухчева

visibility 8105

/ брой: 131

Силата на корените ни вдъхновява

автор:Ина Михайлова

visibility 8637

/ брой: 131

За какво ЕС ще изхарчи 2 трилиона евро... Евентуално

автор:Дума

visibility 8221

/ брой: 131

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ