23 Октомври 2025четвъртък13:13 ч.

Имена на жертви на COVID-19 на първата страница на „Ню Йорк таймс“

автор:Дума

visibility 534

 Обичайните статии и снимки в  „Ню Йорк таймс“  са заменени от списък с имена и откъси от некролози в памет на жертвите на коронавируса в Съединените щати, информира бТВ.

Общият брой на починалите от вируса доближава 100 000.

Списъкът от близо 1000 имена е придружен от кратки пасажи, внушаващи усещането за уникалността на всеки загубен живот.

Шестте колони излизат със заглавие „Американските смъртни случаи наближават 100 000 – неизчислима загуба“ и подзаглавие „Те не бяха просто имена от списък. Те бяха ние“.

В щата Ню Йорк, най-тежко засегнатия от пандемията, има над 360 000 потвърдени случаи на COVID-19 и около 29 000 починали.

БСП решава за ротацията в неделя

автор:Дума

visibility 86

/ брой: 198

Парламентът събра кворум

автор:Дума

visibility 79

/ брой: 198

Радев върна закона за избора на шеф на разузнаването

автор:Дума

visibility 97

/ брой: 198

19 лидери призовават за реформи на ЕС

автор:Дума

visibility 99

/ брой: 198

Стрелба и пожар край парламента в Белград

автор:Дума

visibility 89

/ брой: 198

Нов обир на музей във Франция

автор:Дума

visibility 92

/ брой: 198

Накратко

автор:Дума

visibility 75

/ брой: 198

Пълен кръг

автор:Александър Симов

visibility 85

/ брой: 198

Мили Боже, що за новини

/ брой: 198

Със схемички и хитрувания опитват да застроят "Бедечка"

автор:Първан Симеонов

visibility 88

/ брой: 198

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ