17 Октомври 2025петък13:56 ч.

"Индиана Джоунс" представи в Москва фантастичния екшън "Играта на Ендър"

/ брой: 237

автор:Христо Събев

visibility 2196

Режисьорът на филма Гавин Худ, продуцентът  Роберто Орси и изпълнителят на главната роля Харисън Форд представиха в Москва филма "Играта на Ендър". По традиция фотосесията се поведе на покрива на елитния хотел "Риц-Карлтон" на фона на Кремъл. Отначало Харисън Форд позира сам, а след това към него се присъединиха режисьорът и продуцентът. От хотела те се отправиха към "РИА-НОВОСТИ", където след обяд се състоя пресконференцията с тях. Най-напред водещият даде думата на Харисън Форд, който сподели за филма: "Главната цел на героя е да спаси живота на земята и затова той е готов да жертва живота на своите ученици. Победата в контекста на филма е запазването живота на Земята, а не просто завоюване на нови територии или разширяване сферите на влияние. Ние говорим за живота на Земята, за този момент, когато цялата Земя се обединява, за да се спаси от извънземно нашествие", разказа актьорът. Форд отбеляза още, че извънземната опасност се явява метафора "за всяка форма на живота на Земята, която се опитва да защити своя род и да намери място за развитие. За да имаме оптимистично мислене за бъдещето, трябва да пазим природата. Ние сме длъжни да намерим хармония, длъжни сме да защитаваме живота на Земята и внимателно да се отнасяме към природните ресурси. На природата не са нужни хора, тя е нужна на себе си. Да не бъдем високомерни, ние сме длъжни да се грижим за нея - нали сме част от природата, само един от видовете", заключи Харисън Форд.
Във филма участват още Аса Бътърфийлд, Бен Кингсли, Виола Дейвис, Хейли Стайнфелд, Абигейл Бреслин, Брендън Мейър, Арамис Найт и др.


Снимка авторът

Участието във властта не е самоцел за БСП

автор:Дума

visibility 397

/ брой: 194

Първите ни два F-16 не летят, до дни чакаме нови 2

автор:Дума

visibility 359

/ брой: 194

Променете Конституцията

автор:Дума

visibility 363

/ брой: 194

Москва: Подготвя се саботаж срещу „Турски поток“

автор:Дума

visibility 393

/ брой: 194

Тръмп разреши операции на ЦРУ във Венецуела

автор:Дума

visibility 396

/ брой: 194

Накратко

автор:Дума

visibility 346

/ брой: 194

Само традиция ли

автор:Евгени Гаврилов

visibility 370

/ брой: 194

Вместо „манджа“ само „подправки“

автор:Юрий Борисов

visibility 363

/ брой: 194

Родолюбци в спорта

visibility 362

/ брой: 194

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ