23 Юли 2025сряда14:46 ч.

Ирак не иска външни сухопътни сили

/ брой: 281

автор:Дума

visibility 55

Разполагането на сухопътни сили ще бъде сметнато за "враждебно действие" от Ирак, заяви иракският премиер Хайдер Ал Абади, цитиран от АФП. Той уточни, че такава намеса не е била искана от Багдад.
Съединените щати обявиха в началото на тази седмица, че изпращат около 100 души от специалните части за борба с джихадистите от ИД в Ирак и Сирия, а двама американски сенатори призоваха за изпращане на 100 хил. чуждестранни войници.

Замразяват цените до края на 2026 г.

автор:Дума

visibility 218

/ брой: 134

България с най-нисък дълг спрямо БВП в ЕС

автор:Дума

visibility 223

/ брой: 134

Телефонни измамници искат пари от името на БНБ

автор:Дума

visibility 231

/ брой: 134

В Гърция: Строг контрол върху таксите за банкомати

автор:Дума

visibility 225

/ брой: 134

Мицкоски предлага пет потребителски кошници

автор:Дума

visibility 226

/ брой: 134

28 страни осъдиха Израел за избиванията в Газа

автор:Дума

visibility 224

/ брой: 134

Накратко

автор:Дума

visibility 210

/ брой: 134

Истинската заплаха

автор:Александър Симов

visibility 223

/ брой: 134

Когато камбаните замлъкнат

автор:Камелия Базова

visibility 215

/ брой: 134

Ботев и Вапцаров

visibility 223

/ брой: 134

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ