09 Април 2026четвъртък17:06 ч.

Иранка спечели еврозлато за България

/ брой: 88

автор:Дума

visibility 974

Кимия Ализаде донесе европейска титла на България в първото си състезание под български флаг. Звездата на олимпийското таекуондо извоюва златния медал в кат. до 62 кг на шампионата на Стария континент в Белград. Натурализираната иранка бе наградена от шефа на българската федерация Слави Бинев, който е и първи вицепрезидент на европейския съюз в този спорт.
Във финала бронзовата олимпийска медалистка от Рио 2016, която ще представя България на Игрите в Париж, се наложи с 2:1 рунда над носителката на три бронзови медала от световни първенства и световна шампионка за девойки Алия Пауъл (Вбр). По пътя към титлата Ализаде победи още Лухана Лангустин Сумя (Фр) - с 2:0, Луна де Матео (Ит) - с 2:1, и сръбкините Надя Тешич и Ивана Арелич - с по 2:0.

Въвеждат правила за енергийна бедност и уязвими потребители

автор:Дума

visibility 585

/ брой: 66

Помощта за транспортните фирми доближава 285 млн. евро

автор:Дума

visibility 647

/ брой: 66

"Еконт" спира доставките до адрес в малките населени места

автор:Дума

visibility 565

/ брой: 66

Иран и САЩ спряха огъня за две седмици

автор:Дума

visibility 641

/ брой: 66

Скопие прие закон за етническия баланс

автор:Дума

visibility 561

/ брой: 66

Български "ало" измамници обрали гръцки пенсионери

автор:Дума

visibility 565

/ брой: 66

Черна гора удължава майчинството

автор:Дума

visibility 531

/ брой: 66

"Борците" с фалшиви новини

автор:Александър Симов

visibility 591

/ брой: 66

За градския либерал

visibility 532

/ брой: 66

БСП е силата на истинската промяна

автор:Александър Симов

visibility 656

/ брой: 66

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ